Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Výhody QuickShirt

Proč vznikl QuickShirt?

Abychom Vám vytvořili co nejjednodušší službu pro výrobu a prodej zakázkového textilu s potiskem pro malé, střední i velké zakázky. Ušetří vám čas na komunikaci zakázky, telefonování, emailování, domlouvání ceny a přeposílání korektur. Poskytne vám potřebnou flexibilitu, abyste nebyli závislí na pracovní době tiskárny.

Proč je QuickShirt tak výhodný a v čem se liší?

Ušetří vám výrazně čas na realizaci objednávek 10-100 a více kusů, protože si sami vytvoříte kompletní objednávku online - od výběru textilu, nahrání/vytvoření potisku, přes korektury až po celkovou cenu. Odpadne vám díky tomu spousta času stráveného komunikací s dodavatelem. Běžně trvá vykomunikovat korektury a cenu i několik dní, než Vám je dodavatel pošle a vy je schválíte. Na QuickShirt.cz vidíte hned tu nejlepší možnou cenu v závislosti na velikosti potisku a množství.

Kvalita - Tiskneme na průmyslových strojích na sítotisk i digitální potisk, které nevlastní běžné tričkotvořiče. Proto dokážeme velmi kvalitně a levně potisknout jak jeden kus, tak 100 kusů nebo 1000. Máme vlastní kvalitní textil. Můžete si vybrat kromě triček i funkční trička, tílka a mikiny s kvalitou až 300g/m2, ze 100% broušené  ringspun bavlny nebo 100% biobavlny s příslušnými certifikáty. Všechny etikety jsou potištěné, takže vás nebudou škrábat. 

Funkce - QuickShirt Vám velmi usnadní objednávku pro skupiny, např. pro kolegy na teambuilding nebo pro sportovní klub. Nemusíte totiž znát jejich velikosti, ptát se, jakou kdo chce barvu, jaký kdo chce potisk na záda. Po dokončení objednávky a zaplacení jim totiž akorát pošlete odkaz, přes který si vše sami doplní.  Stejně tak můžete využít funkci personifikace, aby byl textil osobnější pro své majitele a reprezentativnější pro okolí. Každý si tak může sám doplnit své jméno a číslo na záda, nebo to můžete doplnit za všechny vy.

Co znamená 110% garance a jak funguje?

Důvěra pro nás není jen slovo na našich stránkách. Našim cílem je vám poskytnout kvalitní online servis, kvalitní výrobu i dodání vaší objednávky. Pokud je textil nebo potisk poškozený nebo nekvalitní, a chcete zboží reklamovat, kontaktujte nás prosím do 24 hodin od doručení vaší objednávky a společně to vyřešíme. Pokud chcete využít naší garance, pošlete nám Vaši zakázku v nepoužitém stavu a my vám vrátíme celou zaplacenou částku a k tomu 10 % z ceny bez DPH. 

Mám právo vrátit tričko do 14 dnů po nákupu?

Pokud Vám příjde objednávka, s jejíž kvalitou opravdu nejste spokojeni, tak během 24 hodiin můžete využít 110% garance. Pozdější navrácení zboží s vaším potiskem není možné, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. Navrácení zboží do 14 dní můžete využít u zboží bez potisku.

Textil a potisk

V jakém formátu mám nahrát tisková data?

Pro nejvyšší kvalitu potisku je nejlepší vektorový soubor AI nebo PDF s průhledným pozadím. Pokud chcete potisknout obrázek (rastr), tak můžete nahrát JPG, GIF, PNG, TIFF. Minimální rozlišení je 150 dpi, ideálně 300 dpi. Maximální rozměr potisku je 30 x 40 cm, resp. 2000 pixelů na šířku. Maximální velikost souboru je 5 MB.

Dokážete si upravit tisková data?

Ano, data pro jistotu ještě kontrolujeme, jestli je dostatečně kvalitní. Pokud se bude jednat o drobnou úpravu, tak ji uděláme. Pokud data byly nepoužitelné a jejich úprava příliš náročná nebo nemožná, tak bychom vás neprodleně kontaktovali a požádali o zaslání kvalitnějších dat.

Jak vytisknete stejný motiv na trička XS a XXL?

Náš systém upraví tisknutelnou plochu i grafiku poměrově podle velikosti textilu. Sami vidíte v náhledu a v posledním kroku objednávky si stáhnete PDF s korekturami, abyste si ověřili, že je vše v pořádku. Velikost tisknutelné plochy se automaticky upravuje podle velikosti textilu, na který se tiskne (108, XXS, XXL).

V katalogu není typ textilu, který potřebuji.

V takovém případě nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu. 

Tisknete na rukávy?

Zatím ne, ale co nejdříve vám tuto funkci vytvoříme.

Tisknete i na záda?

Ano, buď si na záda vytvoříte/nahrajete grafiku nebo umožníte takzvanou personifikaci, díky které si do předem nastavených polí napíšete číslo a své jméno nebo přezdívku, jméno firmy nebo týmu apod., stejně jako na fotbalový dres. Pokud chcete na každém tričku/mikině jiné jméno, není to problém. Buď to vyplníte sami nebo po dokončení objednávky rozešlete ostatním unikátní odkaz, díky kterému si sami personifikaci doplní.

Lze tisknout přes švy?

Zatím můžete tisknout pouze na vyhrazenou plochu na přední i zadní straně o velikosti 30 x 40 cm.

Lze použít reflexní potisk, výšivky atd.?

Reflexní potisk i výšivky jsou technologicky náročnější, takže zatím umožňujeme online pouze klasický potisk. Pokud potřebujete speciální zakázku udělat nebo jste v katalogu nenašli typ textilu, který potřebujete, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 212 246 946 a vyřešíme to mimo online systém.

Tisknete plnobarevným potiskem?

Ano, naše technologie vám pomocí sítotisku vytisknou velmi kvalitně i jednu barvu přes celou tisknutelnou plochu.

Mohu si nastavit barvy pomocí PANTONE kódu?

Ano. Myslíme i na firmy a ty, kteří potřebují co možná nejvěrnější podání barev podle svého zadání.

Cenzurujete potisky?

Vytiskneme vám cokoli kromě motivů příliš vulgárních, nenávistných, eventuálně vyzívajících k nenávisti a násilí nebo obsahující zákonem zakázané symboly. Bereme si výhradní právo tyto příliš kontroverzní zakázky nerealizovat. V takovém případě Vás budeme samozřejmě osobně kontaktovat a všechny zaplacené peníze vám pošleme obratem zpět.

Kde najdu tabulku velikostí?

V detailu produktu a nebo si můžete přímo v katalogu vyfiltrovat požadované velikosti.

Kde a za jakých podmínek vyrábíte textil?

Záleží nám na vysoké kvalitě střihu a materiálů, abyste tričko rádi nosili, dobře se žehlilo a materiál vydržel desítky pracích cyklů. Bohužel jsme v ČR nenašli výrobce, který by splnil všechny aspekty za přijatelnou cenu a proto si necháme vyrábět trička v různých zemích Asie, nejčastěji v Bangladéši. Veškerý textil, který dostanete má světové certifikáty pro sociální odpovědnost. Řada Premium je vyrobena z bio bavlny s certifikátem GOTS, který je zárukou ekologicky šetrné výroby. Naši výrobci textilu mají mezinárodní certifikáty Fair Labour Association, WRAP certifikát sociální odpovědnosti (Worldwide Responsible Apparel Production) a Fair Wear Foundation certifikát podporující také sociální odpovědnost.

Kde trička tisknete?

Veškerý textil tiskneme výhradně v Česku v české společnosti, jenž je certifikovaná světově uznávaným auditorem sociálních podmínek, autoritou SGS.

Z jakého materiálu je textil?

Textil vyrábíme například z certifikované 100% bavlny nebo broušené ringspun 100% bio-bavlny. Po výběru položky v katalogu se prokliknete na detail, kde se dočtete bližší informace o konkrétním tričku nebo mikině. 

Jaká je technologie potisku?

Potisk textilu je věda a řemeslo zároveň a proto spolupracujeme na potisku s českou firmou, jenž je jednou z nejlepších autorit v oboru, protože toto řemeslo ovládá již 10 let. Díky tomu tiskneme na těch nejlepších průmyslových strojích v oboru, M&R, ke kterým klasické tričkotvořiče nemají přístup - ať už technologie sítotisku nebo digitální. Používáme barviva na potisk textilu, která jsou většinou reaktivní, disperzní barvy a naftol. Majídobré stálé vlastnosti, výborné krycí schopnosti a dlouhou trvanlivost. Potisk vydrží i 100 vyprání bez ztráty kvality. Využíváme přímý sítotisk, transferový potisk nebo digitální potisk. Naši řemeslníci použijí vždy tu nejvhodnější technologii, aby maximalizovali výslednou kvalitu.

Kdy používáte sítotisk?

Nejkvalitnější technologii potisku na textil - sítotisk - používáme vždy i pro zakázky např. 30 kusů, pokud grafické podklady vyloženě nevyžadují digitální potisk (např. extrémně podrobné fotografie nebo personifikace na záda, kdy se nevyplatí vyrábět). Používáme průmyslové stroje  M&R, které jsou špičkou v oboru. Pokud Vaše data vyžadují naprostou věrohodnost potiskovaného motivu, např. některé fotografie, použijeme průmyslový digitální potisk.

Kdy používáte digitální potisk?

Digitální potisk využíváme na personifikaci, kde se nevyplatí vyrábět síta pro každé jméno, na malé objednávky (jednotky kusů) a tam, kde je potřeba vytisknout i sebemenší detail, např. velmi podrobné fotografie. Dokážeme tisknout  v rozlišení až 1200 dpi. Potisk je kryvý, ostrý a udrží si dlouhotrvající kvalitu potisku i na tmavém textilu. Můžete je žehlit přes motiv a prát jako klasický potisk s téměř stejnou odolností jako má klasický potisk sítotiskem.

Má textil informační štítky?

Nemáme rádi otravné štítky a proto všechny důležité informace o praní apod. tiskneme na vnitřní stranu pod zadním krčním švem. 

Dodáte textil bez labelu QuickShirt?

Máme svůj značkový textil QuickShirt, který dodáváme pouze se svým labelem. 

Jaká je trvanlivost potisku? Mohu přes něj žehlit?

Tiskneme sítotiskem na průmyslových strojích M&R, které jsou jedničkou v oboru, takže potisk vydrží i 100 vyprání. Aby trička vydržela co nejdéle, doporučujeme praní na 30°, nepoužívejte bubnovou sušičku a nežehlete přes potištěné plochy.

Děláte trička z BIO bavlny?

Ano, všechny trička Premium jsou ze 100% BIO  bavlny o kvalitě materiálu 155 g/m2 a vyšší.

Děláte parciální tisk?

Ano, děláme. Používáme víceméně všechny dostupné technologie na sítotisk i digitální potisk, pro které máme průmyslové vysokokapacitní stroje, ke kterým běžné tričkotvořiče nemají přístup. 

Objednávka

Dáte mi množstevní slevu?

Samozřejmě. Čím větší množství textilu objednáte (s potiskem i bez potisku), tím nižší cenu za jeden kus získáte. Výhodou QuickShirtu je, že dílčí ceny i celkovou nejlepší možnou cenu vidíte online v závislosti na počtu kusů, počtu barev potisku a jeho velikosti.

Jak velkou objednávku dokážete vyrobit?

Máme výrobní zázemí na 30 000 potisků denně, takže vám dokážeme velmi rychle zhotovit i opravdu velkou zakázku.

Máte všechny produkty na skladě?

Ano, zobrazujeme pouze ty produkty, které máme dostupné v jednotkách tisíců kusů. Pokud byste potřebovali větší množství, ozvěte se nám prosím, a my vám obratem zjistíme termín dodání.

Je potřeba k objednání zakázky registrace?

Ne, registrovat se nemusíte. Zatím registraci ani neumožňujeme. 

Budu muset s vámi v průběhu zakázky komunikovat?

Cílem QuickShirtu je jednoduchost, rychlost a kvalita objednávek. Proto jsme vyvinuli automatizovaný online systém, kde si všechno sami nastavíte, zkontrolujete a potvrdíte - od výběru textilu přes potisk, dílčí ceny i celkovou cenu, schválení korektur, až po personifikaci. S námi nemusíte komunikovat vůbec, pokud nebudete potřebovat pomoct. Jsme vám stále připraveni pomoct na tefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu.

Jakým způsobem a jak dlouho schvalujete korektury?

Vyvinuli jsme pro vás systém, který vám v posledním kroku objednávky vygeneruje pdf s korekturami, které si sami zkontrolujete a schválíte. My to ještě zkontrolujeme před výrobou, takže kdyby ve vaší objednávce byl problém, tak vás zkontaktujeme.

Mohu osobně vidět vzorky nebo můžete mi je poslat?

Vzorky nyní  neposíláme, ale co nejdříve si zařídíme vlastní prostory, kde si budete moct vzorky vyzkoušet. Zakládáme si na kvalitě textilu i potisku a proto vám dáváme 110% garanci vrácení peněz. To znamená, že pokud nebudete spokojeni, pošlete nám zboží zpět a my Vám vrátíme 100 % z Vámi uhrazené částky + 10 % z celkové částky bez DPH, pokud objednávka nepřesáhla 20 000 Kč bez DPH. Zní to šíleně, ale je to tak.

Jaký máte sortiment textilu?

Prozatím máme dětská, dámská, pásnká i unisex trička s krátkým i dlouhým rukávem, funkční trička, tílka a mikiny ve velikostech od 104 do XXXL. Dále si můžete vybrat ještě plátěnou tašku. 

Můžeme vám dodat vlastní materiál na potisk?

Zatím tuto možnost neumožňujeme, abychom všem mohli poskytnout co nejrychlejší, nejjednodušší a nejkvalitnější službu na potisk textilu. Zakládáme si na kvalitě našich tílek, triček i mikin QuickShirt, tak věříme, si vyberete. Pokud byste přesto nebyli spokojeni, můžete využít naší 110% garance.

Tisknete na textil i fotky?

Ano, fotku určitě vytiskneme. Naši mistři, kteří jsou mistry v oboru, provedou manuální úpravu dat, aby fotka byla vysoce kvalitní.

Řešíte autorská práva na potisk?

Motivy chráněné autorskými právy, ochrannou známkou nebo jinak chráněné vyžadují písemný souhlas jejího vlastníka. Jde především o sportovní, univerzitní a firemní loga a značky, politické strany, celebrity, fotografie, alba, autorské texty, reklamy, apod. Abyste mohli dokončit objednávku zakázky, musíte v posledním kroku souhlasit s našimi obchodními podmínkami, čímž souhlasíte i s tím, že jste jste oprávněni si daný potisk nechat vytisknout.

Mohu si u vás objednat grafický návrh?

Ano, máme vlastní grafiky a Vám rádi pomůžeme. Cena je cca 1 000 Kč bez DPH za jeden potisk a pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu.

Platba a doprava

Za jak dlouho dodáte po objednání?

Záleží na vaší volbě typu dopravy, běžně do dvou dnů od vyrobení. V případě Prahy  do druhého dne od vyrobení objednávek nad 50 ks.

Dokážete vyrobit objednávku expresně?

Ano, dokážeme ji už do tří dnů. Expresní doručení si vyberte hned při nastavování zakázky nebo v posledním kroku objednávky.

Co ovlivňuje celkovou cenu?

Cenu ovlivňuje typ textilu, velikost potisku, počet barev potisku, množství kusů, (ne)použitá personifikace, termín výroby a volba doprava.

Mohu si výrobenou zakázku vyzvednout sám?

Zatím to není možné, ale v Praze vám zakázku v celkové hodnotě vyšší než 5 000 Kč doručíme kamkoli zdarma.

Jaké jsou platební podmínky?

Platba probíhá předem pomocí bankovního převodu nebo platební kartou. Pouze objednávky do výše 5 000 Kč můžete zaplatit až 14 dní po dodání pomocí platební metody Twisto. To znamená, že po doručení zboží vám příjdou pokyny na zaplacení a vy si sami vyberete, jestli zaplatíte převodem, pomocí QR kódu, na poště nebo v terminálech Sazky. Fakturu Vám samozřejmě ve všech případech vystavíme.

Mohu zaplatit pouze zálohu?

Zálohové faktury nevydáváme, abychom automatizovali a urychlili celý proces objednávky a plateb. Díky automatizaci vám můžeme poskytnou lepší ceny.

Mohu si zvolit konkrétní termín doručení?

Ano, v posledním kroku objednávky si můžete zvolit termín, který vám vyhovuje. Čím delší termín zvolíte, tím vás vyjde zakázka o něco levněji.

Co mám dělat, když mi objednávka nepříjde?

V takovém případě nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu.

 
Zavřít