Proč to děláme

Zakázková výroba:

"Chceme vám maximálně urychlit a zjednodušit zakázkový potisk textilu jakéhokoli množství."

 Sami jsme si vyzkoušeli, jak vyčerpávající může být objednávka desítek i stovek kusů textilu s vlastním potiskem. To čekání na na pracovní dobu tiskárny, na ocenění zakázky a na korektury, složité změny v potisku nebo urgování zástupce tiskárny, aby zakázka dorazila včas. Chtěli jsme tuto nepříjemnou zkušenost změnit a proto jsme vytvořili zakázkovou výrobou kompletně online. 

 

Konečně můžete být nezávislí na pracovní době tiskárny a objednat si textil s potiskem chytře kdykoli budete vy chtít.  Chceme vám poskytovat takovou službu, která vám ušetří spoustu času i nervů od prvního kontaktu až po doručení zakázky. 

 

Na QuickShirt vytvoříte kompletní objednávku včetně individuální ceny a korektury rychle a jednoduše online. Vyvinuli jsme funkce sdílení objednávky a personifikace, o kterých se běžným tiskárnám ani nezdá, a pracujeme na dalších možnostech, které celý proces budou i v budoucnu nadále urychlovat a zjednodušovat.  


Kampaňový prodej:

"Naší misí je komukoli umožnit realizovat své nápady na potisk textilu tak, aby se mohl soustředit pouze na svou ideu, design, a marketing. Vše ostatní řešíme my."

Chcete realizovat své nápady a něco vydělat? Jste neziskovka, která nakupuje předměty k pozdějšímu prodeji nebo vlogger, který se snaží monetizovat svou slávu? Pokud chcete prodávat textil s vlastním potiskem, musíte složitě sehnat spolehlivého dodavatele, platit za výrobu předem a složitě budovat prodejní kanály. Dále řešit platby, skladování, distribuci. Zkrátka je to spousta časově i finančně náročné práce. Nakonec zjistíte, že se trička neprodávají nebo že se prodávají pouze určité barvy a velikosti. Výroba stála spoustu peněz a teď vám neprodané kusy leží na skladě. 

 

Abychom to změnili, vytvořili jsme nástroj na kampaňový prodej. Umožní vám realizovat své nápady bez starostí s celým výrobním a prodejním procesem a bez rizika finanční ztráty v případě, že se textil neprodá. Je to jednoduché - vyrobíme pouze to, co prodáte. Sami si nastavíte svou cenu a už za pár minut můžete prodávat svůj textil s potiskem, který reaguje například na dnešní událost. Kampaň je nejlevnější (zadarmo), nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak prodávat svým příznivcům nebo vysoce cílené reklamy na Facebooku a Instagramu textil s vlastním potiskem. 

 

Věříme, že naplno využijete možnosti, které kampaně nabízejí. Ať už je to osobní podnikání odkudkoli, fundraising nebo merchandising. Ať už jste nadšenec, grafik nebo firemní markeťák hledající nové možnosti, jak podpořit připravovanou kampaň nebo neziskovka, která chce šířit povědomí o svém projektu a získat pro něj peníze. Nebo firma, bloger, vloger... Někdy nás mile překvapí, kdo všechno a jakým způsobem kampaně využije. A to přesně dává  smysl naší práci a pohání nás to dopředu, abychom je pro vás nadále zlepšovali.