Vaše dotazy:

Zde najdete odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Výhody oproti klasickým tiskárnám

Proč si QuickShirt zamilujete?

1) Je to neskutečně jednoduchý a rychlý způsob, jak objednat jednokusové i velké zakázky textilu s potiskem.

2) Celou objednávku vytvoříte a dokončíte online. Nemusíte to řešit zdlouhavě po emailu a telefonu, na někoho čekat a někoho urgovat, abyste zakázku měli včas.

3) Vše si nastavíte v našem jednoduchém online designéru, ve kterém vidíte náhled potisku na všech produktech v košíku, dokonce i na vybraných velikostech.

4) Skutečná cena se vám vypočítává online (nemusíte čekat na kalkulaci) a během pár vteřin se vám vygeneruje předvýrobní korektura (nemusíte čekat na grafika).

5) Všechny potřebné informace k dokončení objednávky, jako např. doručovací adresu, doplníte jako v jakémkoli jiném eshopu a rovnou můžete zakázku objednat a zaplatit v zabezpečené platební bráně GoPay. Vyberte si platbu kartou, převodem na fakturu, přes svou banku, sms, PayPal a dokonce i Bitcoiny.

Jaká je kvalita potisku?

Potisk tiskneme na průmyslových strojích na sítotisk i digitální potisk, které nevlastní běžné tričkotvořiče, copycentra a malé tiskárny. Dle materiálu, množství a konkrétního potisku určíme tu nejvhodnější technologii, takže na to nemusíte myslet a můžete se na nás spolehnout. Používáme přímý i transferový sítotisk i digitisk, sublimaci, separaci sítotisku.

Co od nás rozhodně nedostanete? Potisk jako nálepku s nepřesným okrajem, která po vyprání začne blednout, praskat a loupat se. Toto Vám neuděláme, i kdybyste se nás snažili přemluvit kvůli levnější ceně... ano, i takové poptávky jsme zažili:) Kvalita našeho digitisku se blíží kvalitě sítotisku, a i když objednáte 2 000 kusů, tak první i poslední kus budou mít stejný odstín potisku.

A co katalog a kvalita textilu?

Textil do online katalogu pečlivě vybíráme, abyste měli jednoduchý, ale rozmanitý výběr různých produktů s různou kvalitou. Nehrajeme si na velikost katalogu, ale na jednoduchost a vaši pohodlnost:) Nenajdete v něm ale ty nejlevnější "reklamní" trička ve tvaru čtverce s průhledností záclony, které se pářou už po rozbalení. U všech našich dodavatelů máme téměř 10 000 produktů, takže kdybyste nenašli to, co hledáte, my vám ho stejně můžeme objednat a potiskonut. Ať to jsou trička s dlouhým rukávem, polotrička, košile, mikiny s kapucí i bez, klokanky, šátky, kravaty, kšiltovky a bekovky, pracovní oděvy, zástěry, ručníky, .....

Více o potisku

V jakém formátu mám nahrát tisková data?

Pro nejvyšší kvalitu potisku je nejlepší vektorový soubor AI, PDF nebo EPS s průhledným pozadím. Pokud chcete potisknout obrázek (rastr), tak můžete nahrát JPG, GIF, PNG, TIFF. Minimální rozlišení je 150 dpi, ideálně 300 dpi. Maximální rozměr potisku je 35 x 43 cm (šířka x výška), resp. 4 100 x 5 000 pixelů. V našem designéru dokonce můžete kombinovat vektorové i rastrové formáty.

Co když budou tisková data špatná?

Tisková data pro jistotu ještě kontrolujeme, abychom si byli jistí, že jsou dostatečně kvalitní. Drobné úpravy uděláme, ale pokud budou data velmi nekvalitní, tak se vám ozveme na kontakty, které zadáte v objednávce.

Co když budu chtít oříznout obrázek?

V posledním kroku objednávky máte možnost napsat nám poznámku, kde prosím popište, jak chcete obrázek oříznout.

Jak vytisknete stejný motiv na velikosti XS a XXXL?

Upravíme tisknutelnou plochu s grafikou poměrově podle nejmenšího produktu, protože standardně se tiskne na všechny velikosti v jedné objednávce stejně velký potisk. Na stránce Designéru si můžete v náhledu přepínat velikosti jednotlivých produktů. Zároveň je uvidíte v korektuře, kterou si vygenerujete v Designéru a kterou si budete moct uložit v PDF. Po vytvoření objednávky vám ji zašleme na email.

Tisknete na záda a rukávy?

Ano, ale v online designéru si zatím můžete překliknout pouze na záda. Na rukávy to přidáme, takže pokud chcete tisknout na rukávy nebo jinak speciálně, tak se nám, ozvěte:)

Lze tisknout přes švy? Umíte reflexní potisk a výšivky?

Bez problémů, akorát to vyřešíme mimo online systém. Například přes švy to lze objednat od jenoho kusu, ale je to dražší. Reflexní potisk se dělá od 50 ks speciálními sítotiskovými barvami a výšivky od 15 ks kvůli složitosti příprav. Ozvěte se nám a vše vyřešíme.

Jak o textil a potisk pečovat?

Doporučujeme praní na 30° naruby, nepoužívat bubnovou sušičku a nežehlit přes potištěné plochy.

Více o objednávce

Budu muset s vámi v průběhu zakázky komunikovat?

Záleží pouze na vás:) Pokud máte jakýkoli dotaz, tak se nám ozvěte a rádi se vám budeme věnovat. Jsme vám stále připraveni pomoct a poradit na tefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu.

Mohu osobně vidět vzorky nebo můžete mi je poslat?

Vzorkovnu připravujeme, ale pokud byste potřebovali, např. jako agentura pro svého zákazníka nebo jako firma na zkoušku pro své kolegy, tak si vzorky můžete bez problémů objednat bez potisku.

Můžeme vám dodat vlastní materiál na potisk?

Ano, od 75 ks můžete dodat vlastní textil.

Řešíte autorská práva na potisk?

Motivy chráněné autorskými právy, ochrannou známkou nebo jinak chráněné vyžadují vlastnit práva k jejich použití nebo mít písemný souhlas jejího vlastníka, pokud nejste vy autorem. Jde především o sportovní, univerzitní a firemní loga a značky, politické strany, celebrity, fotografie, alba, autorské texty, reklamy, apod. Abyste mohli dokončit objednávku zakázky, musíte v posledním kroku souhlasit s našimi obchodními podmínkami, čímž souhlasíte i s tím, že tato zodpovědnost je na vás a že máte licenci a potažmo oprávněni k použití motivu.

Mohu si u vás objednat grafický návrh?

Samozřejmě, cena za vytvoření tiskových dat začíná dle složitosti vašeho požadavku na 190 Kč bez dph za potisk. V případě zájmu se nám, prosím, ozvěte.

Mám právo vrátit zakázku do 14 dnů po nákupu?

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, tak se na ni nevztahuje možnost vrátit zboží do 14 dní bez udání důvodu jako v eshopech se spotřebním zbožím. Pokud by Vám ale přes všechny naše kontroly (každý kus před zabalením kontrolujeme) přece jenom přišla zakázka ve špatné kvalitě, můžete ji reklamovat podle našich reklamačních podmínek. Vyfoťte závadu, prosím, a pošlete nám fotky i s číslem objednávky na email podpora@quickshirt.cz.

Platba a doprava

Dáte mi množstevní slevu?

Samozřejmě:) Čím větší množství textilu objednáte (s potiskem i bez potisku), tím nižší cenu za jeden kus získáte. Výhodou QuickShirtu je, že dílčí ceny i celkovou nejlepší možnou cenu vidíte online v závislosti na počtu kusů, počtu barev potisku a jeho velikosti.

Za jak dlouho zakázku dostanu?

Záleží na vaší volbě rychlosti objednávky, standardně do 10 pracovních dní od dokončení objednávky nebo expresně do 6 pracovních dní.

Co ovlivňuje celkovou cenu?

Cenu ovlivňuje typ textilu, velikost potisku, počet barev v potisku a jeho velikost, množství kusů, termín výroby.

Mohu si vyrobenou zakázku vyzvednout osobně?

Ano, sice máme výrobu mimo Prahu a vzorkovnu v Praze zatím připravujeme, ale po předchozí domluvě je to možné.

Jaké jsou platební podmínky?

Platba probíhá po dokončení objednávky v zabezpečené platební bráně GoPay, kterou znáte z jiných eshopů. Na výběr máte platby kartou, sms, přímo přes vaši banku, převodem, PayPal nebo třeba Bitcoinem.

Mohu zaplatit pouze zálohu?

Zálohové faktury nevydáváme, abychom automatizovali a urychlili celý proces objednávek a plateb. Díky automatizaci vám můžeme poskytnou lepší ceny.

Co mám dělat, když mi objednávka nepříjde?

V takovém případě nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu.