Vaše dotazy:

Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Výhody oproti klasickým tiskárnám

Proč si objednávání na QuickShirt zamilujete?

1) Neskutečně jednoduchý a rychlý způsob, jak objednat textil jakéhokoli množství s vlastním potiskem. Stejně jako ve vašem oblíbeném eshopu.

2) Celou objednávku vytvoříte a dokončíte online a v jakoukoli denní dobu. Už žádná zdlouhavá a vyčerpávající komunikace po emailu a telefonu, čekání na odpověď a urgování, abyste zakázku měli včas.

3) Vše si intuitivně nastavíte v našem jednoduchém online designéru, ve kterém vidíte náhled potisku na všech produktech v košíku, dokonce i na vybraných velikostech.

4) Skutečná cena se vám vypočítává online (nemusíte čekat na kalkulaci) a během pár vteřin se vám vygeneruje předvýrobní korektura (nemusíte čekat na grafika).

5) Cena. Díky zautomazitovaném objednávacím procesu vám dokážeme nabídnout nejlepší cenu. Ve známé a zabezpečené platební bráně GoPay si vyberte platbu kartou, bankovním převodem přes svou banku, sms, PayPal a dokonce i Bitcoiny.

Jaká je kvalita potisku?

Výsledek je prostě kvalitní, trvanlivý, potisk ani po mnoha vypráních nevybledne, nezačne praskat ani loupat se.

Potisk tiskneme na špičkových průmyslových strojích na sítotisk i digitální potisk. Dle materiálu, množství a konkrétního potisku určíme tu nejvhodnější technologii, takže se můžete spolehnout na špičkový výsledek. Používáme přímý i transferový sítotisk i digitisk, sublimaci, separační sítotisk a děláme i výšivky, které ale řešíme individuálně.

Co od nás rozhodně nedostanete? Potisk jako nálepku s nepřesným okrajem, která po vyprání začne blednout, praskat a loupat se. Toto Vám neuděláme, i kdybyste se nás snažili přemluvit kvůli levnější ceně... ano, i takové poptávky jsme zažili:) Kvalita našeho digitisku se blíží kvalitě sítotisku, a i když objednáte 2 000 kusů, tak první i poslední kus budou mít stejnou barevnost.

A co katalog a kvalita textilu?

Textil do online katalogu pečlivě vybíráme, aby byl výběr rozmanitý, jednoduchý a pohodlný.

Nenajdete v něm ty nejlevnější "reklamní" trička ve tvaru čtverce s průhledností záclony, které se pářou už po rozbalení.

Ozvěte se nám, prosím, kdybyste nenašli konkrétní produkt, který hledáte. Můžete si u nás objednat téměř cokoliv: kromě normálního textilu i šátky, kravaty, kšiltovky a bekovky, pracovní oděvy, zástěry, ručníky, ... U všech našich dodavatelů máme více než 10 000 produktů.

Více o potisku

V jakém formátu mám nahrát tisková data?

Pro nejvyšší kvalitu potisku je nejlepší vektorový soubor AI, PDF nebo EPS s průhledným pozadím. Pokud chcete natisknout obrázek (rastr), tak můžete nahrát JPG, PSD, PNG, TIFF. Minimální rozlišení je 150 dpi, ideálně 300 dpi. Maximální rozměr potisku je 35 x 43 cm (šířka x výška), resp. 4 100 x 5 000 pixelů. To je špičková kvalita, ale i s menším rozlišením bude potisk vypadat dobře. V našem designéru dokonce můžete kombinovat vektorové i rastrové formáty.

Co když budou tisková data špatná?

Tisková data pro jistotu vždycky kontrolujeme, abychom si byli jistí, že jsou dostatečně kvalitní. Drobné úpravy uděláme, ale pokud budou data velmi nekvalitní, tak se vám ozveme na kontakty, které zadáte v objednávce.

Co když budu chtít oříznout obrázek?

V posledním kroku objednávky máte možnost napsat nám poznámku, kde prosím popište, jak chcete obrázek oříznout.

Jak vytisknete stejný motiv na velikosti XS a XXXL?

Grafiku upravíme podle nejmenšího produktu, protože standardně se tiskne na všechny velikosti v jedné objednávce stejně velký potisk. Na stránce Designéru si můžete v náhledu přepínat velikosti jednotlivých produktů. Zároveň potisky na nejmenší a největší velikosti každého produktu uvidíte v předvýrobní korektuře, kterou si vygenerujete v Designéru a kterou si budete moct uložit v PDF. Po vytvoření objednávky vám ji zašleme na email.

Pokud byste chtěli mít stejný potisk v různých velikostech na jednotlivých produktech, tak si můžete vytvořit více zakázek v rámci jedné objednávky. V každé dílčí zakázce si pak můžete nahrát jiný potisk nebo stejný potisk, ale s různou velikostí.

Tisknete na záda a rukávy?

Samozřejmě:) V online designéru si prozatím můžete překliknout pouze na záda. Potisky na rukávy, přes švy a další nestandardní místa řešíme individuálně, tak se nám ozvěte:)

Lze tisknout přes švy? Umíte reflexní/zlatý/stříbrný potisk a výšivky?

Bez problémů, akorát to vyřešíme mimo online systém. Například přes švy to lze objednat od jenoho kusu, ale je to dražší kvůli složitější aplikaci potisku. Reflexní/zlatý/stříbrný potisk se standardně dělá od 50 ks speciálními sítotiskovými barvami. Výšivky od 15 ks kvůli složitým přípravám. Ozvěte se nám a vše vyřešíme;)

Jak o textil a potisk pečovat?

Doporučujeme praní na 30° naruby, nepoužívat bubnovou sušičku a nežehlit přes potištěné plochy.

Více o objednávce

Budu muset s vámi v průběhu zakázky komunikovat?

Záleží pouze na vás:) Pokud máte jakýkoli dotaz, tak se nám ozvěte a rádi se vám budeme věnovat. Jsme vám stále připraveni pomoct a poradit na tefonním čísle 212 246 946, emailu podpora@quickshirt.cz nebo v online komunikátoru v pravém dolním rohu na webu.

Mohu osobně vidět vzorky nebo můžete mi je poslat?

Vzorkovnu připravujeme, ale pokud byste potřebovali, např. jako agentura pro svého zákazníka nebo jako firma na zkoušku pro své kolegy, tak se domluvíme na schůzce nebo si vzorky můžete bez problémů objednat bez potisku.

Můžeme vám dodat vlastní materiál na potisk?

Ano, od 50 ks můžete dodat vlastní textil a my vám ho potiskneme.

Řešíte autorská práva na potisk?

Motivy chráněné autorskými právy, ochrannou známkou nebo jinak chráněné vyžadují vlastnit práva k jejich použití nebo mít písemný souhlas jejího vlastníka, pokud nejste vy autorem. Jde především o sportovní, univerzitní a firemní loga a značky, politické strany, celebrity, fotografie, alba, autorské texty, reklamy, apod. Abyste mohli dokončit objednávku zakázky, musíte v posledním kroku souhlasit s našimi obchodními podmínkami, čímž souhlasíte i s tím, že tato zodpovědnost je na vás a že máte licenci a potažmo oprávněni k použití motivu.

Mohu si u vás objednat grafický návrh?

Určitě, cena za vytvoření tiskových dat začíná dle složitosti vašeho požadavku na 190 Kč bez dph (230 Kč s dph) za potisk. V případě zájmu se nám ozvěte se svou představou a dohodneme se.

Mám právo vrátit zakázku do 14 dnů po nákupu?

U každé objednávky kontrolujeme tisková data a pro jistotu i po samotné výrobě kontrolujeme jednotlivě každý kus. Pokud by Vám ale přes všechny naše kontroly přece jenom přišla zakázka s nějakou vadou, nečekejte a vyfoťte závadu, prosím, pošlete nám fotky i s číslem objednávky na email podpora@quickshirt.cz a vyřešíme to dle našich reklamačních podmínek. Pokud vada nebude způsobena mechanickým poškozením a bude očividně z výroby, tak vám po zaslání zboží zpět vrátíme peníze nebo vám ho vyrobíme a dodáme znovu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, tak se na ni nevztahuje možnost vrátit zboží do 14 dní bez udání důvodu jako v eshopech se spotřebním zbožím.

Platba a doprava

Dáte mi množstevní slevu?

Samozřejmě, dokonce až 70 %:) Čím větší množství textilu se stejným potiskem objednáte, tím nižší cenu za jeden kus získáte. Výhodou QuickShirtu je, že dílčí ceny i celkovou nejlepší možnou cenu vidíte online v závislosti na počtu kusů, počtu barev potisku a jeho velikosti. Tak si můžete pohrát s nejvhodnějším množstvím, abyste získali nejlepší možnou cenu.

Za jak dlouho zakázku dostanu?

Záleží na vaší volbě rychlosti objednávky, standardně za 8-10 pracovních dní od dokončení objednávky, expresně do 6 pracovních dní a turbo do čtyř. Pokud potřebujete ale zakázku dodat rychleji než za standardně, tak si to pro jistotu, prosím, u nás prvně ověřte po telefonu, emailu nebo v online chatu na stránce vpravo dole.

Co ovlivňuje celkovou cenu?

Cenu ovlivňuje typ textilu, celkové množství, velikost potisku, od 30 kusů i počet barev v potisku a termín výroby.

Mohu si vyrobenou zakázku vyzvednout osobně?

Ano, sice máme výrobu mimo Prahu a vzorkovnu v Praze zatím připravujeme, ale po předchozí domluvě je to možné v ulici Podolská 236/90, Praha 4, 147 00.

Jaké jsou platební podmínky?

Platba probíhá po dokončení objednávky ve známé a zabezpečené platební bráně GoPay, kterou znáte z jiných eshopů. Na výběr máte platby kartou, sms, převodem přímo z vaší banky, PayPal nebo třeba Bitcoinem.

Mohu zaplatit pouze zálohu?

Zálohové faktury vydáváme jen u objednávek mimo online systém na 80 % hodnoty objednávky o minimální výši 20 000 Kč, abychom automatizovali a urychlili celý proces objednávek a plateb. Díky automatizaci vám můžeme poskytnou nejlepší ceny.

Co mám dělat, když mi objednávka nedorazí?

To se nám ještě nestalo. Po expedici objednávky Vám zašleme trackovací číslo zásilky, abyste zásilku mohli kdykoli dohledat.