Proč to děláme?

‚QuickShirt.cz vám ušetří čas i nervy.
Zamilujete si, jak jednoduchý a rychlý je zakázkový potisk textilu jakéhokoli množství.’

Sami jsme si vyzkoušeli, jak vyčerpávající může být objednávka desítek i stovek kusů textilu s vlastním potiskem. To čekání na pracovní dobu tiskárny, na odpověď, na kalkulaci zakázky, na předvýrobní korektury, změny v potisku a nekonečné urgování zástupce tiskárny, abyste měli zakázku včas... 🙄😣

Chtěli jsme tuto nepříjemnou zkušenost změnit, a proto jsme vytvořili webovou aplikaci, kde si celou zakázku vytvoříte kdykoli celou online, třeba o půlnoci. Vyberete si na kvalitních fotkách textil, určíte velikosti a barvy, nahrajete potisk, nastavíte jeho velikost a umístění, a vše rychle a jednoduše. Zkontrolujete, jak potisk vypadá na jednotlivých velikostech. QuickShirt.cz Vám dokonce online spočítá přesnou cenu a určí technologii potisku, protože ta záleží na celkovém množství kusů a počtu barev.. Například když bude mít Váš potisk 2 barvy, budete mít v košíku více než 30 kusů textilu bez ohledu na velikosti, barvy a typ, tak to potiskneme sítotiskem a vyjde Vás to za hubičku.

A kvalita potisku? Ta je prostě špičková, jinak bychom netiskli pro takové firmy, festivaly, akce a další partnery, jako najdete v Referencích. Zkrátka, přesvědčte se sami.

Konečně můžete být nezávislí na pracovní době tiskárny a objednat si textil s potiskem chytře kdykoli budete vy chtít. Chceme vám poskytovat takovou službu, která vám ušetří spoustu času i nervů od prvního kontaktu až po doručení zakázky.

Na QuickShirt.cz vytvoříte kompletní objednávku textilu s potiskem včetně individuální ceny a korektury – rychle a jednoduše online.